Call info Download Catalog
88107293-6
Consultation
درخواست مشاوره
×

درخواست مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیش تر در خصوص راهکارهای نرم افزاری پارسان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد

داستان موفقیت شرکت دیرین صنعت باختر

داستان موفقیت شرکت دیرین صنعت باختر

شرکت دیرین صنعت باختر

وضعیت قبل از خرید راهکار

شرکت دیرین صنعت باختر فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ در زمینه طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی ماشین آلات صنایع معدنی ، پودر میکرونیزه ، صنایع کاشی و سرامیک و فرآوری مواد معدنی آغاز نموده است و با اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در دو بخش طراحی و مشاوره و ساخت و راه اندازی ادامه داده است.

برای 24 سال این شرکت به صنایع مختلف کمک کرده تا بتوانند در زمینه دریافت خدمات فنی و تهیه ماشین آلات خود بی دغدغه کار کنند و از کیفیت ارایه شده راضی باشند. دیرین صنعت باور دارد که هدف اش ارایه خدمات فنی و مهندسی، و ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی در بالاترین سطوح کیفیت می باشد.

مشکل

دیرین صنعت در حال مبارزه جدی با چالش های تغییر نرم افزار بود چرا که نرم افزار هایی که در اختیار داشت به صورت جزیره ای کار می کردند و اطلاعات را در قالب یک سری گزارشات ابتدایی ارایه می دادند. این شرکت در تلاش بود تا بتواند کسب و کار خود را توسعه دهد ولی با توجه به سیستم اطلاعاتی قدیمی و ضعیف مستقر در کارخانه، توان مدیریتی خوبی در جهت افزایش تولید و بهره وری منابع در اختیار نداشتند. این شرکت نیاز به استفاده از یک راه حل نرم افزاری به روز و مناسب صنعت خود را به خوبی درک کرده بود.

راه حل

راهکار پارسان به دلیل یکپارچگی در تمامی بخش های سیستم و بانک اطلاعاتی، ضمن یکپارچه نمودن فرآیندهای سازمان به شرکت دیرین صنعت کمک کرده تا با تکیه بر اطلاعات و گزارشاتی که در کوتاه ترین زمان جزئیات فعالیت های خدماتی و تولیدی را نمایش می دهند، توان عملیاتی بالایی در مدیریت کسب و کار بدست آورد و از آن برای توسعه بازارهای هدف خویش بهره برداری کند.

نتیجه استفاده از راهکارهای پارسان

راهکار پارسان به شرکت دیرین صنعت کمک کرده است تا به سازمانی شفاف و بهره ور برسد. هدف آنها از " ارایه خدمات فنی و مهندسی، و ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی در بالاترین سطوح کیفیت " به " ارایه خدمات فنی و مهندسی، و ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی در بالاترین سطوح کیفیت با کمترین هزینه و در سریعترین زمان " رسیده است.

از زبان مشتری

سفارش گیری ، اعلام قیمت به مشتریان و کلا مدیریت سفارشات از ساخت تا تحویل همواره در چند نرم افزار مختلف ثبت می شد و این موضوع باعث ایجاد خطاهای بسیاری در سیستم می­شد ضمن اینکه دوباره کاری بالایی برای پرسنل به همراه داشت. با راهکار پارسان ما هم اکنون می توانیم با یک کلیک وضعیت کارخانه، سفارشات، مقدار موجودی و سفارشات و... را پیش روی خود داشته باشیم، روش های بهینه انجام کار در راهکار پارسان به ما خیلی کمک کرده است.

کلمات کلیدی : داستان موفقیت,
Image 30224
راهکار مدیریت مالی و حسابداری
سریع تر باشید!! با استفاده از راهکار مدیریت مالی و حسابداری پارسان
...بیـشتـر بدانـید
Image 50427
راهکار مدیریت زنجیره تامین
برآورده شدن انتظارات مشتری با یک زنجیره تامین پاسخگو
...بیـشتـر بدانـید
Image 30223
راهکار مدیریت جامع سرمایه انسانی
با راهکار مدیریت منابع انسانی پارسان بر آنچه که مهم است متمرکز شوید!
...بیـشتـر بدانـید
Image 30226
راهکار مدیریت پشتیبانی و اداری
پارسان راهکاری امن و چابک برای تعاملات سازمان
...بیـشتـر بدانـید
Image 50428
راهکار مدیریت اعتبارات
پوشش انواع مدل های اعتباری و تسهیلات با راهکار مدیریت اعتبارات پارسان
...بیـشتـر بدانـید
Image 40246
راهکار شرکت های سهامی
راه حلی برای اینکه با هم سازمان بهتری بسازیم
...بیـشتـر بدانـید
Image 40260
راهکار جامع پارسان ERP
راهکار جامع پارسان ERP راهکار هوشمندی سازمان شما
...بیـشتـر بدانـید
Image 40261
راهکار هوش تجاری پارسان BI
راهکار هوش تجاری پارسان Business intelligence
...بیـشتـر بدانـید
Image 50504
راهکار مدیریت فرآیندهای کسب و کار پارسان BPMS
راهکار مدیریت فرآیندهای کسب و کار | پارسان BPMS
...بیـشتـر بدانـید
Image 40270
راهکار ابری پارسان Parsan Cloud
بیشترین کارایی با صرف کمترین هزینه
...بیـشتـر بدانـید

کـدام واژه تـوصـیـف بـهـتـری از کـسـب و کـار شـمـاسـت؟