News Header

کافه دانش

Image 40359

سازمان شما چه چیزی برای اثبات خودش دارد؟

سازمان شما چه چیزی برای اثبات خودش دارد؟

نویسنده: سجاد بیات ؛ دپارتمان توسعه بازار

 

آیا سازمان شما آمادگی تطابق با مقررات جدید یا تعهدات و قراردادهای بازبینی شده را دارد؟

آیا سازمان شما از تغییر استقبال می کند و یا تا حد امکان از آن فرار می کند!

آیا تا به حال از شما خواسته شده است که برای یک شریک تجاری و یا یک سرمایه گذار احتمالی، ارزیابی ریسک یا ممیزی امنیتی ارسال کنید؟

 اگر چنین است، استقرار ERP می تواند به میزان قابل توجهی حجم کار شما را کاهش دهد.

 

گای برون، رئیس شرکت فناوری های بارو، می گوید: "از بسیاری از سازمان ها، چه کوچک و چه بزرگ، خواسته شده تا میزان تطبیق پذیری خود را نشان دهند." او می گوید بسیاری از شرکت ها به دلیل اینکه تکنولوژی لازم را برای برآورده شدن این نیازهای سازمانی ندارند دچار مشکلات ساختاری می شوند.

فرض کنید فردی نامه ای دریافت می کند با این مضمون: "ما در حال بازنگری سالانه تامین کنندگان هستیم و از شما می‌خواهیم که به یک سری سوالات امنیتی پاسخ دهید. چنانچه پاسخ های شما رضایت بخش نباشند، از شما خواهیم خواست تا مسائل بحرانی را در مدت ۳۰ روز، مواردی را که ریسک متوسط دارند ظرف 90 روز و  طی12 ماه مسائل کم خطر را حل نموده و برطرف نمایید."

برون می گوید: "در یک سیستم قدیمی رسیدن به مرحله ای که در آن بتوان مدارک لازم برای تطابق با الزامات خاص را ارایه داد، مستلزم راه اندازی چندین ابزار نظارتی و امنیتی می باشد."

ارتقاء سیستم های موجود به راهکارهای نرم افزاری ERP بدون نیاز به ابزارهای اضافی امکان تطابق سازمان شما را با شرایط جدید و متغییر در فضای کسب و کار فراهم می نماید.

 

آیا می دانید؟

الزامات و رویکردهای بروکراتیک در سازمان های ایرانی همواره عاملی در جهت عدم رشد و بهره وری در سازمان ها بوده است!

با پیاده سازی و استقرار راهکارهای جامع پارسان Parsan ERP در سازمان ها از بسیاری عملیات های غیر بهره ور و اضافی جلوگیری بعمل آمده است.

 

عکس از: diginomica.com

برچسب ها:
تاریخ مطلب : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵